3 ayda İngilizce hakkında her şey sizinle - 3 Ayda Online İngilizce

Sepetiniz

İNGİLİZCENİN MANTIĞI PROGRAMI

3 AY BİREBİR TAKİP VE GÜNLÜK PROGRAM İLE İNGİLİZCE KONUŞUYORUZ

Yapay Zeka Egzersizleri Destekli Eğitimimiz ile 3 Ayda İngilizceyi Hem Öğreniyor Hem de Sınırsız Pratik Yapmanızı Sağlıyoruz.

Bireysel Yönlendirme ile En Özel Siz Oluyorsunuz ve İngilizce Hayatınızın Parçası Oluyor!

hakkımızda ingilizce eğitim resim
ikinci resim online kurs
üçüncü resim en iyi online eğitim
Hakkımızda

Türkiye'nin En Etkili Online İngilizce Eğitim Sistemi

İngilizcenin Mantığı 3 Aylık Eğitimimiz, 8 Yıllık Tecrübesi ile Yüzlerce kişinin tamamen bireysel ilerleyerek portalda günlük yönlendirme ve çalışmalar ile günde sadece 40 dakika ayırarak hem İngilizceyi öğrenmeyi hem de nokta atışı özel beceri ve pratik quizler ile maruz kalması sağlanmakta. Temelden başlayarak İleri Düzeye İngilizcenin mutfağından başlayarak dilbilgisi, kelime dağarcığı, okuma, yazma, dinleme, ileri telaffuz, yorumlama ve konuşma becerilerini kapsar. Tüm bunları eğitim boyunca 7/24 yapabilme, izleme ve erişim kolaylığı ile yol haritamız ile yapmanız sağlanır. Öğrenme süreciniz boyunca interaktif materyaller, etkileşimli egzersizler, eğitimimize özel hazırlanan e-kitapçıklar ve gerçek hayattan örneklerle desteklenirsiniz.


2018 yılında başlayarak günümüze kadar Eğitim Kurucu ve Danışman Selçuk Aydemir İngilizce ile ilgili yetkinliğe ulaşarak eğitimlerimiz ile 6 yıl önce başlayarak yüzlerce öğrencimize birebir ve grup dersleri vermiş olup üniversitelerde seminerler ile İngilizcenin mantığı ve önemini Türkiye'ye duyurarak süreç içinde İngilizcenin Mantığını daha kapsamlı hale 3 Ayda Online İngilizce Eğitimimiz ile getirmiştir. Eğitim platformumuz ile şu ana kadar 12 ülkeden öğrencilerimiz olup %96 memnuniyet ile devam etmekteyiz. İngilizcenin öğrenimini doğru sıralama ve pratiksel egzersizler ile kapsamlı bir formatta İngilizcesini kısa sürede geliştirmek isteyen herkese hızlı ve kalıcı etki verecek eğitim sağlamaktayız.


3 Ay Sürecek Eğitimimizin Avantajları

GÖRSEL VE DUYUSAL ALGINIZI B2 DÜZEYE GETİRİYORUZ

Eğitim Boyunca Ortalama 110 Saat İngilizceye ve Mantığına Görsel ve Duyusal Hafızanı Geliştirecek Şeklide Maruz Kalırsınız

Haftada Sadece 10 dakikalık 4 video Zamandan Bağımsız Erişerek Günde 40 dakika beceri çalışmalar ile platformda bireysel pratik yaparsınız

Her gün Adım Adım Hem Öğrenir Hem Uygularsınız


Her Öğrencimize Eğitim Boyunca Sınırsız Erişim ve Egzersiz İmkânları

Birebir Dersten Sıfırdan İleri Düzeye 5 Kat Daha Hızlı Ulaştırıyoruz

✔️ Yarın olmadan yarını göremiyorsunuz!

✔️ Profesyonel şekilde Günlük Uygulama ve İnteraktif Egzersizler

✔️ Özel 8 E-Kitapçık

✔️ 4 Pratiksel Metot ( Kelime, Mantık, Puzzle ve Yorum )

✔️ Herkesin Tamamen Bireysel Portaldan Eğitim Alması Sağlanır

✔️ Birebir Öğrenci Takibi ve Yönlendirmesi Yapmaktayız

✔️ Gelişimi Somut Kendiniz Görebiliyorsunuz


✔️3 Ay Sonunda Gramer Düşünmeden İletişim

✔️Mobil Uyumludur,

✔️ Tüm Cihazlardan Sınırsız Erişim ve Pratik Fırsatı

✔️En Sık İhtiyaç Duyacağınız +2000 Kelimeyi

Hafta İçi Birebir Danışmanlık ile 3 Ayda Özgüvenle İletişim!

Disiplinli ve Özgüvenli Gelişimin Keyfini Çıkarın!

%100 ONLINE

7/24 Online Pratik Fırsat!

Kariyer gelişiminiz, sosyalleşme, yurt dışı ve YDS, IELTS, TOFEL gibi sınavları da destekleyecektir ve tüm hedeflerinize nokta atışı keyifli süreç ve sonuçlar sağlamaktadır. Bu Sınavlarda İhtiyacınız olan Gramer, Yorumlama, Duyusal Hafıza ve Dilediğiniz rahatlıkta net, anlaşılır cümleler kurmanızı destekliyoruz. Gerisi Sizde :)


Yapay Zeka Destekli Eğitimimiz ile, çevrimiçi platformumuz üzerinden 7/24 eğitim almanızı ve pratik egzersizler ile maruz kalmanızı sağlıyoruz. Bu size esneklik ve kolaylık sunar, böylece kendi hızınızda ve programınıza uygun olarak İngilizce öğrenebilirsiniz. Eğitim boyunca dilediğiniz zaman erişebilir, tekrar izleyebilirsiniz. Eğitimimize katılarak, İngilizce dil becerilerinizi güçlendirirken özgüveninizi de artıracaksınız.

Yapmanız gereken tek şey; metotlara, süreçte günlük yapması gereken çalışmaları dilediği yerde ve zamanda esnek olarak sadık olarak yapıyor olmasıdır. Sizinle birlikte başarıya giden bu yolculuğa çıkmaktan heyecan duyuyoruz.

KAMPANYA BİLGİLENDİRME

Bültenimize Üye Olun!

Bültenimize üye olarak size özel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz

00

Şehir

00

Ülke

00

Yaş Üzeri

Şu ana kadar 60'dan fazla şehir ve 11 ülkeye eğitim verdik. Eğitimimiz, 9 yaş ve üzeri İngilizce öğrenmek ve ileri düzeyde geliştirmek isteyen herkese uygundur. %95 memnuniyet ve sürece sadık olan, disiplinli tüm öğrencilerimizde %100 gelişim sağladık .